Su arıtma 1-5 mikron sediment filtre satışı fiyatı Ankara

SU ARITMA CİHAZI 1-5 MİKRON SEDİMENT FİLTRE SATIŞI İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ. ÜRÜN ÇEŞİTLERİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ. HER MARKA SU ARITMA CİHAZI FİLTRE ÇEŞİTLERİ TEMİNİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Sediment filtreler, TERS OZMOS cihazlarda sudaki çamur, pas ve kum gibi partiküllerin sisteme girişini engellemek için kullanılan filtrelerdir. Sediment filtreler cihazın girişine takılan ilk aşama filtredir. Sediment filtrelerin geçirgenlik değerleri, milimetrenin binde biri büyüklüğünde mikroskobik ölçü birimi olan “Mikron” ile belirtilir. Bu filtreler piyasada 1 mikron 5 mikron 10 mikron 20 mikron 50 mikron değerlerinde satışa sunulmaktadır.

TEZGAH ALTI SU arıtma cihazının ilk filtresi 5 mikron sediment filtredir. Bazen 3. filtre olarak da sediment filtre tercih edilmektedir. 3. aşamada kullanılan sediment filtrenin değeri genellikle 1 mikrondur. Sediment filtreler membrana giden suyun partiküllerden arınmış kaba (1-5 mikron ve  mikroskobik parçacıklar) pisliklerden arındırılmış  bir şekilde ulaşmasını amaçlamaktadır.

 [email protected]

Ankara’nın tüm semtlerine ve  ilçelerine satış ve servis hizmetimiz vardır.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız.

 0 506 843 15 45 

0 312 429 06 11

0 850 885 06 11

Whatsapp iletişim numaramızdan irtibata geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara’nın tüm semtlerine ve  ilçelerine satış ve servis hizmetimiz vardır.

You may also like...